Zespół Prawników

Aktualności

Po pierwsze, jesteśmy ludźmi i pracujemy dla ludzi.

Po drugie, nasz zespól prawników nie powstał z przypadku. Powstał dla realizowania pasji, jaką jest nasz świadomie wybrany zawód. Jesteśmy wolni od korporacyjnych manier i przywar. I co ważne, damy się lubić. Naprawdę!

Dlaczego wśród członków zespołu naszej Kancelarii czujemy się jak w rodzinie?

Bo nią jesteśmy. Nie musimy między sobą rywalizować o względy Klienta, a jeśli mamy różne zdanie, to tylko po to, by uczynić naszą pracę jeszcze bardziej efektywną. To nasz potencjał.

Żadne z nas nigdy nie powie do wspólnika: "Twój klient - Twój problem".

Na zdjęciu też dobrze wyglądamy razem. Zaręczamy, że nie jest to nasza jedyna zaleta.

 

Bartłomiej Siciarz - prawnik poznań

Bartłomiej Siciarz

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, twórca i założyciel Kancelarii.

Specjalizuje się w zagadnieniach prawnych z zakresu szeroko rozumianego prawa gospodarczego. Obsługuje i koordynuje zarówno złożone procesy inwestycyjne, jak i prowadzi obsługę spółek prawa handlowego i innych podmiotów gospodarczych. Negocjuje warunki biznesowe i redaguje umowy handlowe, z uwzględnieniem aspektów prawa podatkowego i interesu ekonomicznego Klientów. Posiada szeroką wiedzę z zakresu zarządzania i optymalizacji kosztów działania przedsiębiorstw.

Prowadzi także postępowania w skomplikowanych sprawach rodzinnych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw rozwodowych i innych postępowań sądowych toczących się między małżonkami. Posługuje się językiem angielskim.

Kontakt: b.siciarz@siciarz.pl

 

Władysława Siciarz - radca prawny poznań

Władysława Siciarz

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy, swój zawód wykonuje od 1986 roku. Jako prawnik o bogatym doświadczeniu praktycznym zdobytym w trakcie wykonywania zawodu radcy prawnego, Władysława Siciarz posiada duże doświadczenie, w szczególności w zakresie prawa gospodarczego, prawa cywilnego oraz prawa pracy.

Wieloletnia praktyka w zakresie obsługi syndyków masy upadłości i zapoznanie się z realiami postępowania sądowego jak i kształtem czynności pozasądowych towarzyszących prowadzonej działalności gospodarczej, a także znajomość organizacji wewnętrznej przedsiębiorstw, stanowi niebagatelny wkład wiedzy merytorycznej w funkcjonowanie kancelarii prawnej.

Jako wieloletni społeczny członek Samorządowego Kolegium Odwoławczego radca prawny Władysława Siciarz odznacza się także dużą wiedzą z zakresu postępowań administracyjnych.

Kontakt: w.siciarz@siciarz.pl

 

Natalia Siciarz - adwokat Poznań

Natalia Siciarz

Prawnik, radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu, absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu.

Specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym oraz spadkowym, jak również posiada szerokie doświadczenie w reprezentowaniu Klientów Kancelarii Prawnej w sprawach pracowniczych oraz o wykroczenia. Swoje doświadczenie zawodowe w zakresie szeroko pojętych regulacji prawnych związanych z funkcjonowaniem podmiotów prowadzących działalność leczniczą zdobyła w trakcie pracy na stanowisku specjalisty ds. prawnych działu jednego z największych poznańskich szpitali.

Jej zainteresowania pozazawodowe skupiają się wokół problematyki kultury organizacyjnej, zarządzania czasem oraz komunikacji interpersonalnej. Posługuje się językiem angielskim, ukończyła kurs języka angielskiego prawniczego TOLES (Test of Legal English skills).

Kontakt: n.siciarz@siciarz.pl

 

Z Kancelarią współpracują także:

Joanna Śmigiel

Prawnik, aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu, absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. W trakcie studiów udzielała bezpłatnych porad prawnych w Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej. Ukończyła studia podyplomowe na Politechnice Poznańskiej w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Specjalizuje się w prawie zobowiązań, prawie rzeczowym oraz prawie administracyjnym. Przejawia duże zainteresowanie tematyką związaną z gospodarką nieruchomościami. Dla Kancelarii Prawnej Siciarz & Siciarz wykonuje prawo substytucji procesowej. Posługuje się językiem angielskim.

Adwokaci

Ponadto w sprawach nie objętych zakresem działalności Kancelarii - z uwagi na fakt, obowiązujących przepisów ustawy o radcach prawnych, które ograniczają zakres działalności radców prawnych uniemożliwiając radcom prawnym występowanie w sprawach karnych ? Kancelaria Prawna współpracuje także z adwokatami poznańskimi w zakresie spraw karnych, których przedmiot wynika z prowadzonej przez Kancelarię obsługi, koordynując i realizując przyjętą politykę postępowania w sprawie.

Dec 12, 2011 Zmiana siedziby

Więcej aktualności
Masz pytania?